KEK
Fillimi / Lajmet / Mustafa paralajmëron se stadiumi ‘Adem Jashari’ do të jetë gati shumë shpejt
Mustafa paralajmëron se stadiumi ‘Adem Jashari’ do të jetë gati shumë shpejt

Mustafa paralajmëron se stadiumi ‘Adem Jashari’ do të jetë gati shumë shpejt

Kryeministri, Isa Mustafa ka paralajmëruar se stadiumi kombëtar ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë shumë shpejt do t’i plotësojë kushtet e kërkuara nga UEFA dhe FIFA për zhvillimin e ndeshjeve ndërkombëtare. Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në facebook, Mustafa ka përkujtuar vendimin e fundit të Qeverisë për investimin prej 1 milion eurosh në këtë stadium.

Kontrolloni gjithashtu

Sot bëhen 52 vjet nga shpërthimi i demonstratave shqiptare të vitit 1968 që kërkoheshin të drejta dhe barazi

52 vjet nga shpërthimi i demonstratave shqiptare të vitit 1968 në të cilat kërkoheshin të drejta dhe barazi

Sot janë bërë 52 vjet nga demonstratat shqiptare të vitit 1968 në Kosovë, të cilës ...