kek
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Nait Hasani ka marrë zyrtarisht detyrën e ambasadorit të Kosovës në Shqipëri
Nait Hasani

Nait Hasani ka marrë zyrtarisht detyrën e ambasadorit të Kosovës në Shqipëri

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së Nait Hasani ka marrë zyrtarisht detyrën e ambasadorit të Kosovës në Shqipëri. Nait Hasani, epror i lartë i UÇK-së dhe i burgosur politik,  në një postim të tij ka bërë të ditur se fotografinë e parë si ambasador e ka bërë pranë shtatores se  bashkëluftëtarit të tij, komandantit Legjendat të UÇK-së, Adem Jasharit.

Kontrolloni gjithashtu

Haxhiu:Ministria e Infrastrukturës dhe Ministria e Punëve të Jashtme nuk janë përgjigjur për zbatimin e ligjit

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu porositë LDK-së të mos barrikadohen pas kërkesës për postin e presidentit

Pas mbledhjes së kryesisë Lëvizjes Vetëvendosje, deputetja nga radhët e saj, Albulena Haxhiu ka porositur ...