MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Nën organizimin e MASHT-it sot në Prizren mbahet manifestimi tradicional “Festa e Abetares”
Nën organizimin e MASHT-it sot në Prizren mbahet manifestimi tradicional “Festa e Abetares”

Nën organizimin e MASHT-it sot në Prizren mbahet manifestimi tradicional “Festa e Abetares”

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë sot organizon manifestimin tradicional “Festa e Abetares”. Ky aktivitet do të mbahet në orën 11:00 në Sallën e Sporteve në Prizren. Në këtë manifestim, fjalë rasti do të mbajnë, ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi dhe ministrja e Arsimit, Sporteve dhe Rinisë, Besa Shahini.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeministri shqiptar, Edi Rama pas tërmeteve të ndodhura në vend thotë do të jemi me kapacitet të plotë

Kryeministri shqiptar, Edi Rama pas tërmeteve të ndodhura në vend thotë do të jemi me kapacitet të plotë për çdo rast

Është mbajtur mbledhja urgjente e qeverisë shqiptare e cila u bë pas tërmetit të rënë. ...