MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Institucionet / Njoftim për mbajtjen e akademisë përkujtimore në fshatin Celinë
Komuna Rahovec

Njoftim për mbajtjen e akademisë përkujtimore në fshatin Celinë

Me rastin e shtatëmbëdhjetë vjetorit të masakrës dhe rënies së Dëshmorëve të fshatit Celinë të Komunës së Rahovecit, këshilli organizativ i këtij fshati do të mbajnë akademi përkujtimorë me datë 25.03.2016. Akademia  përkujtimore do të mbahet tek varrezat e dëshmorëve dhe martirëve në fshatin Celinë, me fillim në ora 13:00.

Kontrolloni gjithashtu

Ka filluar asfaltimi i parkingjeve në qytein e Skenderajt

Në kuadër të investimeve infrastrukturore që po bëhen në çdo pjesë të komunës së Skenderajt, ...