Fillimi / Lajmet / Njoftohet edhe për katër viktima tjera nga koronavirusi
IKSHPK sërish i bënë apel qytetarëve që të qëndrojnë nëpër shtëpi e të mos dalin në rrugë e sheshe

Njoftohet edhe për katër viktima tjera nga koronavirusi

Njoftohet se gjatë ditës së sotme kanë vdekur edhe katër pacient të tjerë të infektuar nga virusi korona. Viktimat kanë qenë duke u trajtuar në Klinkën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës. Ndprkohë, autoritet dhe institucionet shëndetësore vazhdojnë me thirrjet e tyre drejtuar qytetarëve që të zbatojnë rekomandimet që po japin ekspertët e shëndetësisë kundër përhapjes së koronavirusit.

Kontrolloni gjithashtu

PDK: Tolerimi i ushtrisë serbe nga KFOR-i dhe Qeveria e Kosovës është cenim i sovranitetit dhe sigurisë kombëtare

PDK: Tolerimi i ushtrisë serbe nga KFOR-i dhe Qeveria e Kosovës është cenim i sovranitetit dhe sigurisë

Partia Demokratike e Kosovës ka dënuar ashpër prezencën e ushtrisë serbe në territorin e Kosovës. ...