KEK
Fillimi / Njoftime / OVL-UÇK në Ferizaj: Të festojmë lirinë duke pasur në kujtesën tonë sakrificën e dëshmorëve të UÇK-së
OVL-UÇK në Ferizaj: Të festojmë lirinë duke pasur në kujtesën tonë sakrificën e dëshmorëve të UÇK-së

OVL-UÇK në Ferizaj: Të festojmë lirinë duke pasur në kujtesën tonë sakrificën e dëshmorëve të UÇK-së

OVL-UÇK në Ferizaj njofton bashkëqytetarët, familjarët dhe dëshmorët e kombit, invalidët dhe veteranët e UÇK-së, se nesër 12 qershor 2020, qyteti Ferizajt feston ditën e çlirimit, ditë kjo kur fituam të drejtën për të jetuar ashtu siç dëshiruam ne dhe gjithë të parët tanë. Të festojmë lirinë gjithmonë duke pasur në kujtesën tonë sakrificën e dëshmorëve, invalidëve e veteranëve të UÇK-së, si dhe gjithë atyre që kontribuuan që të festojmë këtë ditë – thuhet në njoftim.

Kontrolloni gjithashtu

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit ka paralajmëruar protesta në rast se as në seancën e ...