Airport Adem Jashari
kek
MIT
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Partia Liberale Serbe ka akuzuar Listën Serbe për kërcënim me eliminim fizik të anëtarëve të kësaj partie
Partia Liberale Serbe ka akuzuar Listën Serbe për kërcënim me eliminim fizik të anëtarëve të kësaj partie

Partia Liberale Serbe ka akuzuar Listën Serbe për kërcënim me eliminim fizik të anëtarëve të kësaj partie

Partia Liberale Serbe ka akuzuar Listën Serbe për fushatë  të frikësimit, kërcënim me eliminim fizik të anëtarëve të kësaj partie, madje edhe largim nga vendet e punës, nëse nuk heqin dorë nga SLS. Kryetari i kësaj partie Slobodan Petroviq, ka përmendur rastin konkret të largimit nga puna të një punëtori në Shtëpinë e shëndetit në Shtërpcë vetëm pasi nuk ka pranuar që të largohej nga SLS. Ai ka paralajmëruar edhe më herët se kjo do të jetë një fushatë  e ‘ndyrë’ dhe do të ngjasojë më së paku në kampanjë zgjedhore, si  pasojë e kërcënimeve  ndaj njerëzve që janë punëtorë shëndetësorë nga njerëz të Listës Serbe, gjë e cila dëshmon se kjo parti është në panik para zgjedhjeve të 6 tetorit.“

Kontrolloni gjithashtu

Kurti thotë se gjashtë muaj u bënë nga letra që ia dërgoi Presidentit Trump, mirëpo Thaçi nuk mori përgjigje

Albin Kurti, mendon se ka ardhur koha, “që ta thyejnë qafën”, ata që e dëmtuan Kosovën për shumë vite

Kreu i Vetëvendosjes dhe njëkohësisht kandidati për kryeministër, Albin Kurti, në një tubim përballë elektoratit ...