MIT
kek
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj
Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Përkujtohen dëshmorët e kombit, Ismet Jashari, Gani Kastrati, Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj

Në nderim dhe përkujtim të dëshmorëve të kombit, Ismet Jashari Kumanova, Gani Kastrati Afrim Buçaj, Nuhi Mazrekun dhe Habib Zogaj,  sot, më 25 gusht 2019 prej orës  10:10 deri në orën 10:45 minuta,  mbahen homazhe në Kompleksin e Dëshmoreve,  në Kleçkë.  Në orën 11:00 no oborrin e shkollës së  fshatit Javur zbulohet busti i heroit të kombit, komandantit të Brigadës 121 Ismet Jashari “Kumanova”.

Kontrolloni gjithashtu

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kadri Veseli: Entuziazmin e fitores që po afrohet e kam ndier fortë në të gjitha takimet që kam pasur me qytetarët

Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar të shtunën disa takime ...