KEK
Fillimi / Lajmet / Përurohet libri, “Zhanret e gazetarisë”, i autorit, Bajram Kosumi
Përurohet libri, “Zhanret e gazetarisë”, i autorit, Bajram Kosumi

Përurohet libri, “Zhanret e gazetarisë”, i autorit, Bajram Kosumi

Sot në orën 12.00 në Bibliotekën Kombëtare, “Pjetër Bogdani”,në Prishtinë përurohet libri: “Zhanret e gazetarisë”, i veprimtarit dhe publicistit, dr. Bajram Kosumi. Ky libër shkencor ndihmon  studentët e gazetarisë, studiuesit e letërsisë dhe gjuhësisë. Bajram Kosumi, rektor i Universitetit të Gjilanit, është autor i disa librave me tema të ndryshme publicistike dhe letrare.

Kontrolloni gjithashtu

Albulena Haxhiu: Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për lirimin nga puna të grave shtatëzëna nga institicionet publike edhe ato private

Albulena Haxhiu: Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për lirimin nga puna të gjitha grave shtatëzëna

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka bërë me dije se Qeveria ka marrë vendim për ...