kek
Airport Adem Jashari
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Lajmet / Qeveria e Kosovës merr vendim për rivarrimin e dëshmorëve Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani
Qeveria e Kosovës merr vendim për rivarrimin e dëshmorëve Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani

Qeveria e Kosovës merr vendim për rivarrimin e dëshmorëve Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj, ka zhvilluar të martën mbledhjen e 113-të, në të cilën ka miratuar vendimet nga fushat e përgjegjësive të saj kushtetuese dhe ligjore. Në këtë mbledhje është aprovuar vendimi për rivarrimin e dëshmorëve të kombit, Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani, në kompleksin e varrezave të dëshmorëve në Velani.

Kontrolloni gjithashtu

Rexhep Tajip Erdogan

Kryetari i Turqisë, Erdogan, ka paralajmëruar BE-në se mund t’i lirojë nga burgjet anëtarët e të ashtuquajturit Shtet Islamik

Kryetari i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan ka paralajmëruar Bashkimin Evropian e vendi i tij mund ...