Fillimi / Lajmet / Ramosaj: Nuk do të ndalemi deri në realizimin e projekteve

Ramosaj: Nuk do të ndalemi deri në realizimin e projekteve

Kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramos që është kandidat nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës edhe për mandatin e ardhshëm, ka deklaruar se edhe gjatë ditëve në vijim do të angazhohen për realizimin e projekteve që ndikojnë në rritjen e mirëqenies së banorëve të kësaj komune. “Është ndjenjë e mirë kur takon qytetarët e vendit tënd, dhe bashkë me ta, shikon dhe lëvizë mbi projektet që i kanë dhënë imazh të bukur dhe perspektivë zhvillimore Deçanit. Dhe nuk kemi me u ndal” ka shkruar kryetari aktual i komunës së Deçanit dhe kandidati për mandantin e ardhshëm, Bashkim Ramosaj.

 

Kontrolloni gjithashtu

Avni Ajdini: Ligji për Rimëkëmbjen Ekonomike është diskriminues në disa sektorë

BSPK-ja ndjekë me shqetësim rritjen e çmimeve të artikujve esencialë në Kosovë dhe propozon ngritje të pagave

Bashkimi i Sindikatave të Pavarura të Kosovës, po ndjekë me shqetësim rritjen e çmimeve të ...