MIT
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama mori pjesë në Konventën e dytë të Partisë Demokratike, në Bujanoc
Luan Rama

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Luan Rama mori pjesë në Konventën e dytë të Partisë Demokratike, në Bujanoc

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Socialiste për Integrim i Shqipërisë, Luan Rama mori pjesë në Konventën e dytë të Partisë Demokratike, në Bujanoc. Rama përshëndeti në emër të kreut të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta punimet e Konventës së dytë të PD-së së Bujanocit. “Përshëndes Partinë Demokratike të Bujanocit dhe shqiptarët e Luginës së Preshevës në emër të Ilir Metës”, theksoi Rama. Partia Demokratike në Bujanoc, tha ai ndër të tjera, është zë i fuqishëm i shqiptarëve të  kësaj ane, të cilët   janë shembull i qëndresës dhe i patriotizmit”, tha Rama.

Kontrolloni gjithashtu

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në 21 vjetorin e rënies heroike u përkujtuan dëshmorët e kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi Ibish Berisha

Në  21 vjetorin e rënies heroike të dëshmorëve të kombit Kasim Rexhep Shala dhe Hamdi ...