MIT
tv dielli
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Lajmet / Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, nesër viziton Tiranën, vetëm pak orë para protestës së opozitës
Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, nesër viziton Tiranën, vetëm pak orë para protestës së opozitës

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, nesër viziton Tiranën, vetëm pak orë para protestës së opozitës

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, nesër viziton Tiranën, përpara vizitës në Shkup, e cila poashtu është planifikuar  te realizohet më 2 dhe 3 qershor, kreu i Aleancës së Atlantikut të Veriut ka vendosur që të bëjë një vizitë në Shqiperi, në ditë e protestës së radhës të opozitës. Stoltenberg në vizitën e tij disa orëshe në Tiranë pritet të takohet me kryetarin Ilir Meta, ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka dhe me kryeministrin Edi Rama, me te cilin është planifikuar të zhvillohet dhe një konferencë për shtyp në orën 15:20. Shefi i NATO-s pritet te japë disa mesazhe te forta lidhur me krizën politike.

Kontrolloni gjithashtu

Naser Ramadani

Naser Ramadani: Çdo qytetarë pa përjashtim, duhet t’i nënshtrohet testimit për koronavirus nëse ka dyshime

Drejtori i Institutit të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, ka thënë që çdo qytetar ...