KEK
Fillimi / Lajmet / Sot në Gjykatën Themelore në Prishtinë mbahet seanca e katër ndaj 11 veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës
Sot në Gjykatën Themelore në Prishtinë mbahet seanca e katër ndaj 11 veteranëve të UÇK-së

Sot në Gjykatën Themelore në Prishtinë mbahet seanca e katër ndaj 11 veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Mbahet seanca e katër në Gjykatën Themelore në Prishtinë ndaj 11 veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës për organizimin e një proteste në gusht të vitit 2015. 11 veteranët akuzohen se në protestën e 7 gushtit të vitit 2015 dëmtuan rrethojat e objektit të qeverisë dhe dëmtimin e një veture.

Kontrolloni gjithashtu

Donjet Bislimi: Është padrejtësi për Kosovën që në krye të ministrisë së Punëve të Jashtme të jetë Donika Schwarz

Donjet Bislimi: Është padrejtësi për Kosovën që në krye të ministrisë së Punëve të Jashtme të jetë Donika Schwarz

Donjet Bislimi nga PDK ka thënë se është padrejtësi për Kosovën që në krye të ...