KEK
Fillimi / Lajmet / Tomáš Szunyog kërkon nga LDK zbatimin e reformave dhe bashkëpunim me partnerët e koalicionit dhe opozitën
Tomáš Szunyog kërkon nga LDK zbatimin e reformave dhe bashkëpunim me partnerët e koalicionit dhe opozitën

Tomáš Szunyog kërkon nga LDK zbatimin e reformave dhe bashkëpunim me partnerët e koalicionit dhe opozitën

Shefi i zyrës së BE-së në Kosovë, Tomáš Szunyog, gjatë ditës së sotme është takuar me përfaqësuesit e Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Përmes një postimi në llogarinë zyrtare në rrjetin social Twitter, Szunyog, ka kërkuar nga LDK-ja që të angazhohen dhe ta marrin më seriozisht zbatimin e reformave dhe iu ka kërkuar që të kenë më shumë bashkëpunim edhe me partnerët e koalicionit por edhe me opozitën.

Kontrolloni gjithashtu

Bekim Haxhiu: Spitalet tona janë shëndrruar në vatra kryesore të përhapjes së virusit korona dhe para kolapsit

Bekim Haxhiu: Spitalet tona janë shëndrruar në vatra kryesore të përhapjes së virusit korona dhe para kolapsit

Anëtari i Komisionit për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, Bekim Haxhiu thotë se spitalet janë në ...