KEK
Fillimi / Institucionet / U përkujtua dëshmori Njazi Rexhepi në 22 vjetorin e rënies

U përkujtua dëshmori Njazi Rexhepi në 22 vjetorin e rënies

Me rastin e 22 vjetorit të rënies heroike të dëshmorit të kombit Njazi Rexhepi, udhëheqës të Institucioneve komunale të Vitisë, përfaqësues të OVL të UÇK-së, bashkëluftëtar të dëshmorit dhe udhëheqës të shoqatës së familjeve të dëshmorëve, kanë bërë homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Viti.

Kontrolloni gjithashtu

KEK së shpejti edhe me impiante për trajtimin e të gjitha ujërave në TC-B

Në vazhdën e masave dhe aktiviteteve për zvogëlimin e ndikimit në mjedis të TC Kosova ...