KEK
Fillimi / Njoftime / Anulohen të gjitha fluturimet e parapara për sot (e mërkurë) në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari
Anulohen të gjitha fluturimet e parapara për sot (e mërkurë) në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari

Anulohen të gjitha fluturimet e parapara për sot (e mërkurë) në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari

Janë anuluar të gjitha fluturimet e parapara për sot (e mërkurë) në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”. “Të dashur udhëtarë, ju njoftojmë se të gjitha fluturimet e datës 17 Qershor 2020 janë anuluar. Mirësisht ju lusim që të jeni në kontakt me kompanitë ajrore për detaje tjera!”, thuhet në njoftimin e ANP-së

Kontrolloni gjithashtu

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit ka paralajmëruar protesta në rast se as në seancën e ...