kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Bilall Sherifi thotë se koalicioni Nisma-AKR-PD e ka kaluar pragun zgjedhje prej 5.017 për qind të votave
Bilall Sherifi thotë se koalicioni Nisma-AKR-PD e ka kaluar pragun zgjedhje prej 5.017 për qind të votave

Bilall Sherifi thotë se koalicioni Nisma-AKR-PD e ka kaluar pragun zgjedhje prej 5.017 për qind të votave

Sekretari i përgjithshëm i Nismës Socialdemokrate, Bilall Sherifi, ka thënë se koalicioni Nisma-AKR-PD e ka kaluar pragun zgjedhje prej 5 për qind. “Nisma Socialdemokrate i ka votat e mjaftueshme për në Kuvend me 5.017 për qind”, thënë ai në një paraqitje televizive.

Kontrolloni gjithashtu

Haxhiu:Ministria e Infrastrukturës dhe Ministria e Punëve të Jashtme nuk janë përgjigjur për zbatimin e ligjit

Deputetja e VV-së, Albulena Haxhiu porositë LDK-së të mos barrikadohen pas kërkesës për postin e presidentit

Pas mbledhjes së kryesisë Lëvizjes Vetëvendosje, deputetja nga radhët e saj, Albulena Haxhiu ka porositur ...