KEK
Fillimi / Lajmet / Daut Haradinaj: Është e pa arsyeshme zvarritja e punimeve në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë
Daut Haradinaj

Daut Haradinaj: Është e pa arsyeshme zvarritja e punimeve në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj ka shpërndarë më video parregullësit e mëdha të rrugës ‘Muharrem Fejza’ në kryeqytet. Ai ka thënë se është e pa arsyeshme zvarritja e punimeve në këtë rrugë dhe se me shumë të drejtë banorët kanë protestuar më parë, po ashtu ai ka thënë se duhet përshpejtim i punimeve dhe duhet respektuar afati kontraktual. Në fund Haradinaj është shprehur se përditshmërija e banorëve të kësaj lagjeje është e rënduar skajshmërisht.

Kontrolloni gjithashtu

Valdete Daka

Ish kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka i dorëzoi një kërkesë Avokati i Popullit për ta shqyrtuar shkarkimin e saj nga Vjosa Osmani

Ish kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka i ka dorëzuar një kërkesë Avokatit të  Popullit për ...