Airport Adem Jashari
MIT
kek
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Deputetët mblidhen sërish sot për të vijuar seancat plenare të lëna përgjysmë në muajt paraprak
Kuvendi i Kosovës mban seancë të jashtëzakonshme për situatën aktuale e shqiptarëve në Kosovën Lindore

Deputetët mblidhen sërish sot për të vijuar seancat plenare të lëna përgjysmë në muajt paraprak

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sërish sot për të vijuar seancat plenare të lëna përgjysmë. Në rend dite sot janë 59 pika të cilat do të kërkojnë diskutime dhe votat e ligjvënësve kosovarë. Pikat e papërfunduara janë nga seancat e 30 janarit, 28 shkurtit, 7, 12, 13 dhe 28 marsit si dhe 11 e 12 prillit.

Kontrolloni gjithashtu

Pacolli: Thirrjet e fundit shpërfaqin më së miri tendencën e Gjykatës Speciale për ta kriminalizuar luftën e pastër të UÇK-së

Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Selim Pacolli ka shkruar se thirrjet e dy ditëve të ...