KEK
Fillimi / Lajmet / Hajdar Beqa: Vetëvendosje dhe Lista Serbe u bashkuan si kurrë më parë për të paguar rrymën serbëve në veri
Hajdar Beqa

Hajdar Beqa: Vetëvendosje dhe Lista Serbe u bashkuan si kurrë më parë për të paguar rrymën serbëve në veri

Deputeti i PDK-së, Hajdar Beqa dje ishte protagonistë në Kuvendin e Kosovës ku pati përplasje me deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje. Ai përmes një postimi ka shkruar se Vetvendosje dhe Lista Serbe su bashkuan si kurrë më parë. “Krejt dhe Drejt të bashkuar si kurrë më parë! Partia e Albin Kurtit, së bashku me Listën Serbe, votuan që nga buxheti i shtetit të Kosovës, respektivisht nga mjetet e qytetarëve tonë të paguhen faturat e energjisë së shpenzuar nga serbët e katër komunave të veriut”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Kuvendi i Kosovës e miraton në parim projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Automjete

Kuvendi i Kosovës e miraton në parim projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për Automjete

Kuvendi i Republikës së Kosovës e ka miratuar në parim projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin ...