Airport Adem Jashari
tv dielli
kek
MIT
Fillimi / Lajmet / Haradinaj thotë se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk dëshiron rinumërim të votave dhe përmbysje të rezultateve
Ramush Haradinaj propozon Konferencë për Kosovën në mes prijësve të partive politike dhe SHBA-ve e BE-së

Haradinaj thotë se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës nuk dëshiron rinumërim të votave dhe përmbysje të rezultateve

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj thotë se AAK nuk dëshiron rinumërim të votave dhe përmbysje të rezultateve. Pavarësisht se gjatë ditës së sotme LDK e ish-partnerët e tij të PAN-it kanë kërkuar një gjë të tillë, Haradinaj konsideron se është e padrejtë që të dëmtohet një ditë, si ajo e 6 tetorit. Para mediave, ai sot është zotuar se partia e tij, është rritur me 35 për qind. Krahas kësaj, Haradinaj tha se në bazë të rezultateve të KQZ-së, AAK-së i takojnë 14 ose 15 deputetë.

Kontrolloni gjithashtu

47,273 viktima dhe 937,941 të prekur me koronavirus, ky është bilanci aktual në mbarë rruzullin

47,273 viktima dhe 937,941 të prekur me koronavirus, ky është bilanci aktual në mbarë rruzullin

47,273 viktima dhe 937,941 të prekur me koronavirusin e ri; ky është bilanci aktual në ...