Ka ndërruar jetë luftëtari i Lirisë Avni (Semir) Imeri

Brigada 138 Agim Ramadani ka lëshuar një njoftim mortor për vdekjen e bashkëluftetarit Avni  Imeri .
Me dhimbje të thellë ju njoftojmë se ka ndërruar jetë bashkëluftetari ynë Avni (Semir) Imeri -Avni Huna, (1967), nga Vushtrria!
Varrimi bëhet sot ditë e martë, datë. 30 maj 2023 në orën 17:00 (me ikindi) te varrezat e fshatit Liqej në Taraxhë.
Ngushllime familjes Imeri dhe bashkëluftëtarëve.

Kontrolloni gjithashtu

Tre serbë të Kosovës janë arrestuar nga Policia, pasi dyshohen se kanë kryer veprën penale: Krime lufte kundër popullatës civile

Tre serbë të Kosovës  janë arrestuar nga Policia, pasi dyshohen se kanë kryer veprën penale …