Airport Adem Jashari
kek
MIT
tv dielli
Fillimi / Njoftime / Ka ndërruar jetë Sadri Lan Gecaj nga fshati Llukë e Poshtme të Deçanit

Ka ndërruar jetë Sadri Lan Gecaj nga fshati Llukë e Poshtme të Deçanit

Në moshën 95 vjeçare ka ndërruar jetë Sadri Lan Gecaj, nga fshati Llukë e Poshtme të Deçanit
Varrimi do të bëhet nesër, me datë 24 Janar, 2020, në orën 13:00, në fshatin Llukë e Poshtme, Deçan.

Kontrolloni gjithashtu

Ndahet nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu nga Qirezi i Skenderajt

Ndahet nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu nga Qirezi i Skenderajt

Është ndarë nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu, Beqir, Bekim, Nazmi dhe Bedri Sejdiu, ...