Airport Adem Jashari
kek
mbpzhr 2018
MIT
Fillimi / Lajmet / Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama solidarizohet me Kadri Veselin, i ftuar për hetime nga Gjykata Speciale
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama solidarizohet me Kadri Veselin, i ftuar për hetime nga Gjykata Speciale

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama solidarizohet me Kadri Veselin, i ftuar për hetime nga Gjykata Speciale

Kryeministri i Shqipërisë,  Edi Rama, ka reaguar lidhur  me thirrjen që ia ka bërë Prokuroria e Gjykatës Speciale në Hagë, kryetarit të PDK-së dhe ish kryekuvendarit, Kadri Veseli. Sado e padrejtë ftesa për në Gjykatën Speciale për luftëtarët e UÇK, nuk mbetet tjetër, veçse e drejta për të treguar të vërtetën, për të drejtën e fituar me luftë nga një popull, që pa Ushtrinë Çlirimtare do të ishte ende i mohuar në të drejtën e tij! Solidarizohem me Kadri Veselin.

Kontrolloni gjithashtu

MBPZHR: Demant për shkrimin e Gazetës Koha Ditore “Qeveria paguan mijëra euro qira për zyrat që nuk i shfrytëzon”

MBPZHR: Demant për shkrimin e Gazetës Koha Ditore “Qeveria paguan mijëra euro qira për zyrat që nuk i shfrytëzon”

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZHR), demanton shkrimin e gazetës “Koha Ditore”, me ...