Kryetari i AKR-së Behxhet Pacolli e konfirmon prishjen e koalicionit me LDK-në

Kryetari i AKR-së Behxhet Pacolli e konfirmon prishjen e koalicionit me LDK-në

Kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli ka bërë të ditur se nuk është më pjesë e koalicionit me LDK-në dhe me Alternativën. Lajmin për media e ka bërë publik vet Pacolli pas një takimi që pati me kryetarin e LDK-së Isa Mustafa në njërën nga lokalet e kryeqytetit. Ai në një deklaratë për media ka thënë se që nga sot ka ndarë rrugët me LDK-në.

Kontrolloni gjithashtu

Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë urdhëroi shtetin e Izraelin që menjëherë të ndalë krimet në jug të Gazës

Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë urdhëroi shtetin e Izraelin që menjëherë të ndalë ofensivën e tij …