akp deri me 27 shkurt
valamobile
mbpzhr 2018
Fillimi / Lajmet / Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët kryesor të shtetit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët kryesor të shtetit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët kryesor të shtetit

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i ka ftuar në një takim të gjithë krerët e shtetit. Me ftesë të kreut të Kuvendit, Kadri Veseli, në ora 12:00 do të fillojë takimi me krerët e shtetit, kryetari Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj. Siç merret vesh ky takim do të mbahet në Kuvendin e Kosovës, dhe pjesë e këtij takimi janë edhe bashkëkryesuesit e ekipit Negociator, Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti. Arsyeja e këtij takimi ka të bëj me dialogun me Serbinë.

Kontrolloni gjithashtu

Kuvendi i Kosovës me një sesion nderimi përkujtoi 11-vjetorin e shpalljes së pavarësisë

Kuvendi i Kosovës me një sesion nderimi përkujtoi 11-vjetorin e shpalljes së pavarësisë

Kuvendi i Kosovës  me një sesion nderimi, përkujtoi 11-vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Edhe kryeministri ...