Fillimi / Lajmet / Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi niset për në Kroaci për të qëndruar afër të lënduarve në aksidentin e djeshëm
Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi niset për në Kroaci për të qëndruar afër të lënduarve në aksidentin e djeshëm

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi niset për në Kroaci për të qëndruar afër të lënduarve në aksidentin e djeshëm

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka marrë rrugën për në Kroaci ku ka ndodhur aksidenti tragjik me autobus ku humbën jetën 10 udhëtarë shqiptarë dhe 44 mbetën të lënduar. Ai ka thënë që aty po shkon me qëllimin që t’u qëndrojë afër personave të lënduar dhe familjarëve të atyre që kanë ndërruar jetë. “Do të mundohemi që të mbërrijmë sa më shpejt për t’u qëndruar afër të lënduarve dhe atyre që janë në spital dhe shpresoj që ta kapërcejnë me sa më pak pasoja”, ka thënë Latifi.

Kontrolloni gjithashtu

Valdete Daka

Ish kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka i dorëzoi një kërkesë Avokati i Popullit për ta shqyrtuar shkarkimin e saj nga Vjosa Osmani

Ish kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka i ka dorëzuar një kërkesë Avokatit të  Popullit për ...