Kryetari Latifi mbajti mbledhjen e radhës me drejtorë të drejtorive

Kryetari i komunës së Rahovecit z. Smajl Latifi në kuadër të aktiviteteve të rregullta ditore të mërkurën ka mbajtur mbledhjen e përjavshme me drejtorët e drejtorive, ku u shqyrtuan çështjet e punëve për secilin sektor komunal.

Kontrolloni gjithashtu

Nënshkruhet Memorandum i Mirëkuptimit në mes të Komunës së Vitisë dhe organizatës “CNVP”

Sot, kryetari i komunës së Vitisë, Sokol Haliti, ka pritur në takim Xhevat Lushin – …