kek
Airport Adem Jashari
MIT
Fillimi / Lajmet / Kryetari Thaçi: Ismet Jashari – komandant “Kumanova” ka qenë njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së
Kryetari Thaçi, bën të ditur se më 6 janar në orën 15:00, do ta pres në zyrën e tij kandidatin për kyeminister, Albin Kurti

Kryetari Thaçi: Ismet Jashari – komandant “Kumanova” ka qenë njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të UÇK-së

Kryetari i Kosovës, Hashim Thaçi në 21 vjetorin e rënies, ka kujtuar Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën”, të cilin e ka quajtur si njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. “Në 21 vjetorin e rënies, kujtojmë Ismet Jasharin – komandant “Kumanovën” njëri nga luftëtarët më të mëdhenj të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Sakrifica e tij për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës është dëshmia më e mirë e vlerave kombëtare të luftës sonë, së cilës iu bashkuan luftëtarë nga të gjitha trojet shqiptare”, ka shkruar ai.

Kontrolloni gjithashtu

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

LV dhe LDK-së po vazhdojnë të hedhin akuza në drejtim të njëra-tjetrës, deri sa i refuzojnë oferatat në mes tyre

Lëvizja Vetëvendosje e Lidhja Demokratike e Kosovës nuk po merren vesh për koalicion tash e ...