MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Lajmet / LDK-ja ka reaguar kundër Vetëvendosjes, e cila po e njollos kryeministrin Isa Mustafa dhe familjen e tij
LDK

LDK-ja ka reaguar kundër Vetëvendosjes, e cila po e njollos kryeministrin Isa Mustafa dhe familjen e tij

LDK-ja  ka reaguar, kundër sikur thuhet, përpjekjeve bizare dhe neveritëse të Lëvizjes Vetëvendosje! për ta njollosur kryeministrin Isa Mustafa dhe familjen e tij. Sipas kësaj partie, përpjekjet e  kësaj lëvizje janë rezultat i dështimit të kauzave të saj antishtetërore. “LDK-ja konsideron se përpjekjet janë rezultat i dështimit të kauzave të saj antishtetërore për zhytjen e vendit në kaos, anarki dhe gjakderdhje, për stopimin e rrugës integruese euroatlantike dhe prishjen e partneritetit me SHBA-të dhe vendet e tjera.  Shefi i Grupit parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje!, Glauk Konjufca, ka thënë se kompania e djemve të kryeministrit Mustafa për shitjen dhe servisimin e veturave BMW është duke bashkëpunuar me një kompani serbe.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Faji për dështimin në PISA është i akumuluar ndër vite por edhe SBASHK-u ka një përgjegjësi për këtë

Haradinaj: Faji për dështimin në PISA është i akumuluar ndër vite por edhe SBASHK-u ka një përgjegjësi për këtë

Kryeministri në detyrë dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur për disa çështjet aktuale ...