valamobile
kek
MIT
Airport Adem Jashari
mbpzhr grante
Fillimi / Lajmet / Lutfi Haziri e shpall kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e kësaj partie që do të mbahen në maj
Lutfi Haziri e shpall kandidaturën për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e kësaj partie që do të mbahen në maj

Lutfi Haziri e shpall kandidaturën e tij për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e kësaj partie që do të mbahen në maj

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës,  dhe kryetari i Gjilanit e ka shpallur të premten kandidaturën për kryetar të LDK-së në zgjedhjet e kësaj partie që do të mbahen në maj. Ai  ka thënë se pret që të ketë marrëveshje brenda strukturave të LDK-së për kandidat të përbashkët dhe ai tha se aty ka hise. “Por edhe nëse nuk ka marrëveshje, unë do të kandidojë”, ka thënë Haziri.

Kontrolloni gjithashtu

Haradinaj: Heroizmi i dëshmorëve të kombit do të na shërbejë përherë si burim për fuqizimin e shtetit të Kosovës

Haradinaj: Heroizmi i dëshmorëve të kombit do të na shërbejë përherë si burim për fuqizimin e shtetit të Kosovës

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, së bashku me zëvendëskomandantin e KFOR-it, Gjeneralin amerikan John Boyd, ...