KEK
Fillimi / Lajmet / Memli Krasniqi: Kam komunikim me kryetarin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e partisë, Kadri Veseli
Kadri Vesel dhe Hashim Thaçi

Memli Krasniqi: Kam komunikim me kryetarin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e partisë, Kadri Veseli

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi ka folur për komunikimin e tij me kryetarin e Kosovës   Hashim Thaçi dhe ish kryetarin e partisë, Kadri Veseli. Krasniqi ka pranuar se është dëgjuar me Thaçin e Veselin pas zgjedhjeve lokale në Kosovë, Ai nuk ka  treguar detaje nga kjo bisedë por tha se kur kanë mundësi të komunikojnë nuk flasin shumë për pjesën politike e partiake. “Nuk mund të komentojë atë pjesë. Normalisht që jam dëgjuar me ta. I kam edhe miq, kam punuar me ta prej viti 2004 me Hashim Thaçi pastaj edhe me Kadri Veselin. Kam komunikim herë pas here me ta, varësisht prej mundësive që i kanë. Duhet të them, nuk flas shumë për pjesën politike, saktësoi, Memli Krasniqi.

Kontrolloni gjithashtu

Krasniqi: 28 Nëntori është festë shumëdimensionale për shqiptarët

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka vizituar godinën e Lidhjes Shqiptare të ...