KEK
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta nëna e heroit të kombit, Fehmi Lladrovci
Ndahet nga jeta nëna e heroit të kombit, Fehmi Lladrovci

Ndahet nga jeta nëna e heroit të kombit, Fehmi Lladrovci

Sot ka ndërruar jetë nëna e heroit të kombit, Fehmi Lladrovci. Lajmin e ka bërë të ditur djali i saj, i cili është edhe kryetar komune në Drenas Ramiz Lladrovci. “Më dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë miqtë dhe dashamirët, shokët, bashkëluftëtarët dhe të afërmit, se sot në mëngjes, në ora 6:46 minuta, u nda nga ne NËNA jonë e shtrenjtë! Ajo vdiq si Nënë e lumtur, në gjirin e Familjes tonë”, ka shkruar Ramiz Lladrovci.

Kontrolloni gjithashtu

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit ka paralajmëruar protesta në rast se as në seancën e ...