kek
MIT
tv dielli
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Ndahet nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu nga Qirezi i Skenderajt
Ndahet nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu nga Qirezi i Skenderajt

Ndahet nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu nga Qirezi i Skenderajt

Është ndarë nga jeta nëna e katër dëshmorëve të familjes Sejdiu, Beqir, Bekim, Nazmi dhe Bedri Sejdiu, nëna Abide Sejdiu. Varrimi i të ndjerës bëhet sot në orën 15:00 në varrezat e dëshmorëve të Qyqavices në Qirez.

Kontrolloni gjithashtu

Lahi Brahimaj: Njoftim përkujtimor për jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë, në Kralan

Kujtojmë sot jetët e pafajshme të humbura 21 vite më parë në Kralan. Gjenocidi serb ...