kek
mbpzhr 2018
MIT
Airport Adem Jashari
Fillimi / Njoftime / Nënoficeri i Forcës së Sigurisë të Kosovës, Baki Ejupi ka ndërruar jetë sot pas testimeve fizike
Nënoficeri i Forcës së Sigurisë të Kosovës, Baki Ejupi ka ndërruar jetë sot pas testimeve fizike

Nënoficeri i Forcës së Sigurisë të Kosovës, Baki Ejupi ka ndërruar jetë sot pas testimeve fizike

Një nënoficer i FSK-së i cili punonte në Batalionin e Reagimit të Shpejtë, ka ndërruar jetë sot. Lajmin e ka bërë të ditur Ibrahim Shala, Zyrtar për Informim në Ministrinë e Mbrojtjes. “Mund të konfirmoj se ka ndërruar jetë një nënoficer”, u përgjigj ai. Mësohet se i ndjeri Baki Ejupi, 45-vjeçar, ka vdekur pas testimeve fizike. I ndjeri është me prejardhje Besiana, mirëpo punonte ne batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë.

Kontrolloni gjithashtu

Më datën 18 nëntor 2019 promovohet libri “Fëmijët martirë të Kosovës 1981 – 1999", ë autorëve Nusret Pllana dhe Hanëmshahe Ilazi

Më datën 18 nëntor 2019 promovohet libri “Fëmijët martirë të Kosovës 1981 – 1999″, ë autorëve Nusret Pllana dhe Hanëmshahe Ilazi

Më datën 18 nëntor 2019 në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani” në Prishtinë promovohet libri “Fëmijët ...