KEK
Fillimi / Njoftime / Nesër organizohet vizitë në Shtëpinë Muze të Ukshin Hotit me rastin e 77-të vjetorit të lindjes së ideologut
Nesër organizohet vizitë në Shtëpinë Muze të Ukshin Hotit me rastin e 77-të vjetorit të lindjes së ideologut

Nesër organizohet vizitë në Shtëpinë Muze të Ukshin Hotit me rastin e 77-të vjetorit të lindjes së ideologut

Njoftohen të gjithë qytetarët e komunës së Rahovecit, familjarët e dëshmorëve, ish të burgosurve politik, organizatat e dala nga lufta veteranë dhe invalidë të luftës së UÇK-së së me rastin e 77-të vjetorit të lindjes së ideologut, politikologut, profesorit të çështjes kombëtare Ukshn Hoti. Kryetari i Rahovecit z. Smajl Latifi organizon vizitë dhe nderime në Shtëpinë Muze të Ukshin Hotit. Vizita për nder të 77-të vjetorit të lindjes së profesorit Ukshin Hoti organizohet nesër më datën 17 qershor 2020 në orën 19:00.

Kontrolloni gjithashtu

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit ka paralajmëruar protesta në rast se as në seancën e ...