mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
MIT
Fillimi / Institucionet / Po vazhdon shtrimi i rrugëve pothuajse në çdo pjesë të Komunës së Skenderajt

Po vazhdon shtrimi i rrugëve pothuajse në çdo pjesë të Komunës së Skenderajt

Nënkryetari i komunës së Skenderajt Nuredin Lushtaku, së bashku me inxhinierë dhe profesionistë, kanë inspektuar punimet e realizimit të projektit për asfaltimin e rrugëve në fshatin klinë.

Si në çdo fshat, edhe në fshatin klinë po vazhdojnë investimet e komunës së Skenderajt, ku aktualisht po punohet në përgatitjen e rrugës për asfaltim, për të përmirësuar infrastrukturën rrugore në këtë pjesë.

Kontrolloni gjithashtu

Përkujtohen heronjt Fehmi e Xhevë Lladrovci, në 21 vjetorin e rënies së tyre

Në shënim të 21 vjetorit të rënies së heronjve Fehmi e Xhevë Lladrovci, kryetari i ...