KEK
Fillimi / Lajmet / Ramush Haradinaj thotë se 100% Kosovë do të jetësohet për fëmijët e rininë, për bujkun, sportistët dhe të gjithë
Haradinaj: Pikërisht më 20 qershor 1999 u përmbyll largimi përgjithmonë i forcave policore e ushtarake serbe nga Kosova

Ramush Haradinaj thotë se 100% Kosovë do të jetësohet për fëmijët e rininë, për bujkun, sportistët dhe të gjithë

Kandidati i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se 100 për qind Kosovë do të jetësohet për të gjithë qytetarët e saj për një shtet 100 për qind.“Çdo ditë pranë qytetarit, pranë njerëzve vullnetmirë e punëtorë të Kosovës. 100% Kosovë do të jetësohet për fëmijët e rininë, bujkun e tregtarin, sportistin e ndërmarrësin, për gratë dhe rolin e tyre krucial në shoqëri, për një shtet 100%”, shkruan Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Selim Selimi

Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, takon përfaqësuesit e Odave ekonomike në Kosovë

Ministri i Drejtësisë, Selim Selimi, sot është takuar me përfaqësues të Odave ekonomike në Kosovë. ...