KEK
Fillimi / Lajmet / Selim Pacolli: Shoqatat e dala nga lufta në Prishtinë do të kenë linjë të rregullt buxhetore
Selim Pacolli: Shoqatat e dala nga lufta në Prishtinë do të kenë linjë të rregullt buxhetore

Selim Pacolli: Shoqatat e dala nga lufta në Prishtinë do të kenë linjë të rregullt buxhetore

Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Selim Pacolli, përmes një postimi në rrjetin social ka deklaruar se  pjestaret e shoqatave  dala nga lufta do të kenë linjën e tyre të rregullt buxhetore.“Tani e tutje shoqatat e dala nga Lufta e UÇK-së, në Komunën e Prishtinës, do te jene me linjë të rregullt buxhetore.Nuk do të kenë nevojë të qëndrojnë para dyerve të burokratëve komunal, për një buqetë lule për shokët e vet dëshmor! Faleminderit Leutrim Retkocerit dhe të gjithë  asamblistëve të Komunës për mbështetjen e tyre”, ka shkruar, Selim Pacolli.

Kontrolloni gjithashtu

Krasniqi: 28 Nëntori është festë shumëdimensionale për shqiptarët

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi ka vizituar godinën e Lidhjes Shqiptare të ...