MIT
mbpzhr 2018
Airport Adem Jashari
kek
Fillimi / Njoftime / Sot mbahen homazhe për Heronjtë e Kombit Enver Alaj dhe Rrustem Bruqi

Sot mbahen homazhe për Heronjtë e Kombit Enver Alaj dhe Rrustem Bruqi

Sot mbahen homazhe për Heronjtë e Kombit Enver Alaj dhe Rrustem Bruqi. Për dëshmorin, Enver Alaj do të mbahen në Drenoc, në ora 9.30 ndërsa për Rrustem Bruqin do të mbahen në Isniq, në ora 10.00

Kontrolloni gjithashtu

Nesër, 11 tetor 2019 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e Kombit” në fshatin Shqiponjë

Nesër, 11 tetor 2019 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e Kombit” në fshatin Shqiponjë

Nesër, 11 tetor, në orën 12:00 pritet të fillojnë punimet në kompleksin mermorial “Dëshmorët e ...