KEK
Fillimi / Njoftime / Sot në fshatin Marec të Prishtinës mbahet tubimin përkujtimor me rastin e përvjetotit rëniës së heroit të kombit Basri Canolli-Shpendi
Sot në fshatin Marec të Prishtinës bahet tubimin përkujtimorë me rastin e përvjetotit rëniës së heroit të kombit Basri Canolli-Shpendi

Sot në fshatin Marec të Prishtinës mbahet tubimin përkujtimor me rastin e përvjetotit rëniës së heroit të kombit Basri Canolli-Shpendi

Shoqata e Familjeve të Dëshmorëve të UÇK-së Dega Prishtinë bënë të ditur se sot mbahet tubimin përkujtimor me rastin e përvjetotit rëniës së heroit të kombit Basri Canolli-Shpendi. Tubimi mbahet në fshatin Marec lagja e Canajve me 18 Qershor 2020 në orën 12:00.

Kontrolloni gjithashtu

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit paralajmëron protesta nëse nuk miratohet Pakoja e Rimëkëmbjes Ekonomike

Oda e Hotelerisë dhe Turizmit ka paralajmëruar protesta në rast se as në seancën e ...