KEK
Fillimi / Njoftime / Të hënën në Kuvendin Komunal në Deqan bëhet përurimi i Librit “ Deçani nëpër shekuj” i autorit, Faton Mehmetaj
Faton Mehmetaj

Të hënën në Kuvendin Komunal në Deqan bëhet përurimi i Librit “ Deçani nëpër shekuj” i autorit, Faton Mehmetaj

Të hënën me 25 janar 2021 në sallën e Kuvendit Komunal në Deqan në orën 11 00, bëhet përurimi i Librit “ Deçani nëpër shekuj” i autorit Faton Mehmetaj. Ai është luftëtar i lirisë, analist dhe publicist i mirnjohur i cili  deri tani ka botuar disa libra.

Kontrolloni gjithashtu

Murteza Osdautaj: Ndahet nga jeta Orfeu i këngës folklorike shqiptare – Ismet Osdautaj

Murteza Osdautaj: Ndahet nga jeta Orfeu i këngës folklorike shqiptare – Ismet Osdautaj

Ndahet nga jeta artisti dhe rapsodi i madh Ismet Osdautaj, lajmin e ka bërë të ...