kek baneri
mbpzhr 2018
valamobile
Fillimi / Lajmet / Telegrame të shumta ngushëllimi familjes Haradinaj me rastin e vdekjes së kryefamiljarit, Hilmi Haradinaj
Është ndarë nga jeta babi i kryeministrit të vendit, Hilmi Haradinaj

Telegrame të shumta ngushëllimi familjes Haradinaj me rastin e vdekjes së kryefamiljarit, Hilmi Haradinaj

OVL e UÇK-së, partitë politike dhe personalitete kombëtare e institucionale, në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni  i kanë shprehur ngushëllime kryeministrit, Ramush Haradinaj dhe familjes së tij me rastin e vdekjes së kryefamiljarit, Hilmi Haradinaj po ashtu edhe baba i dëshmorëve, Luan e Shkëlzen Haradinaj. Telegrame ngushëllimi ka dërguar edhe LDK-ja, Vetëvendosja, Nisma Socialdemokrate dhe shumë parti të tjera. Si zakonisht në raste të tilla ngushëllime nuk kanë dërguar zyrtarët serbë të Kabinetit Haradinaj.

Kontrolloni gjithashtu

Në ditën e themelimit të Ushtrisë e Kosovës, Policia e gatshme të garantoj siguri në kuadër të përgjegjësive ligjore

Në ditën e themelimit të Ushtrisë e Kosovës, Policia e gatshme të garantoj siguri në kuadër të përgjegjësive ligjore

Sot në Kuvendin e Kosovës do të votohet për ndryshimin e ligjeve që mundësojnë transformimin ...