Airport Adem Jashari
kek
tv dielli
MIT
Fillimi / Institucionet / Trupat e Forcës së Sigurisë kanë parakaluar në këmbë nga qendra e qytetit të Deçanit në drejtim të fshatit Turistik Belle

Trupat e Forcës së Sigurisë kanë parakaluar në këmbë nga qendra e qytetit të Deçanit në drejtim të fshatit Turistik Belle

Për nder të 17 Shkurtit, 12 vjetorit të Shpalljes së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, nga qendra e qytetit të Deçanit në drejtim të grykës së Deçanit, konkretisht deri tek fshati Turistik Belle, Trupat e Forcës së Sigurisë së Kosovës Toga e parë e Kompanisë A, nga Regjimenti i 2-të i Këmbësorisë përgjatë kësaj rruge kanë parakaluar në këmbë .

Nuk ka ndjenjë më te mirë se kjo.

Lavdi atyre qe ranë për këtë ditë

Nderim dhe respekt për meritoret e kësaj dite qe janë të gjallë.

Respekt për Ushtrinë e Kosovës.

Kontrolloni gjithashtu

Kryetari Latifi, priti në takim Ministren në detyrë të Administrimit të Pushtetit Lokal

Gjatë ditës, kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi pritur në takim Ministren në detyrë ...