KEK
Fillimi / Lajmet / Valmir Elezi: Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë rinumëruar 44 nga 494 vendvotimet
Valmir Elezi: Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë rinumëruar 44 nga 494 vendvotimet

Valmir Elezi: Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë rinumëruar 44 nga 494 vendvotimet

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po vazhdon procesi i rinumërimit të 494 vendvotimeve. Deri tani, janë rinumëruar 44 vendvotime nga 494. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, i cili tha se deri tani janë rinumëruar 44 vendvotime nga 494. “Deri të hënën në mesnatë janë rinumëruar 44 vendvotime nga 494. Rinumërimi që ka filluar të hënën pasdite është duke vazhduar”, ka thënë ai. Ndryshe sot në orën 15:00, në Qendrën e Numrimit dhe Rezultateve do të mbahet konferencë për t’u informuar lidhur me progresin në procesin e rinumërimit dhe të aktiviteteve tjera që po zhvillohen në këtë qendër.

Kontrolloni gjithashtu

Këshilli i kryetarëve të komunave mblidhet sot për të diskutuar lidhur masat anti-Covid

Këshilli i kryetarëve të komunave mblidhet sot për të diskutuar lidhur masat anti-Covid

Këshilli i kryetarëve të komunave do të mblidhen sot për të folur lidhur masat anti-Covid, ...