driloni com
vipa
Fillimi / Lajmet / Zëvendëskryeministri i vendit, Fatmir Limaj shkon në Gllogjan për ngushëllime në shtëpi të Haradinajve
Zëvendëskryeministri i vendit, Fatmir Limaj shkon në Gllogjan për ngushëllime në shtëpi Haradinajve

Zëvendëskryeministri i vendit, Fatmir Limaj shkon në Gllogjan për ngushëllime në shtëpi të Haradinajve

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, përmes disa fotografive të postuara në rrjetin social, ka bërë të ditur se ai ka shkuar në Gllogjan për të i shprehur ngushëllime familjes Haradinaj.

 “Në familjen e kryeministrit Haradinaj për ngushëllime me rastin e vdekjes së Bacës Hilmi. Ramushit, Dautit dhe gjithë familjes Haradinaj u shprehëm ngushëllime për vdekjen e Bacës Hilmi. Lavdi jetës dhe veprës së Bacës Hilmi! I lehtë i qoftë dheu i Kosovës për të cilën kontribuoi e dha gjithçka Lavdi”, ka përfunduar ai.

Kontrolloni gjithashtu

Ragmi Mustafa: Nëse Serbia kërkon veriun e Kosovës, Medvegja, Bujanoci e Presheva do t’i bashkohen Kosovës

Ragmi Mustafa: Nëse Serbia kërkon veriun e Kosovës, Medvegja, Bujanoci e Presheva do t’i bashkohen Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Ragmi Mustafa, ka thënë se çështja e tri komunave shqiptare ...