KEK
Fillimi / Institucionet / 33 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 45 të shëruar

33 raste të reja pozitive me COVID-19 në Ferizaj dhe 45 të shëruar

Nga njoftimi i IKSHPK-së lidhur me rastet e reja me COVID-19 në komunën e Ferizajt, bëhet e ditur se janë regjistruar edhe 33 raste të reja pozitive me këtë virus në Ferizaj që çon në 626 numrin e rasteve aktive dhe 45 të shëruar që çon në 4018 numrin e të shëruarve.

Shërim të shpejtë të infektuarve

#Mbanidistancën

#Vendosemaskën

Kontrolloni gjithashtu

BAHRI FAZLIU, UDHËHEQËS I DENJË I LËVIZJES KOMBËTARE PËR ÇLIRIMIN E KOSOVËS

Kryetari i komunës së Rahovecit Smajl Latifi me bashkëpunëtorë, kanë përkujtuar heroin e luftës për ...