MIT
kek
Airport Adem Jashari
Fillimi / Institucionet / Agron Kuçi priti në takim Kryetarin e Rrjetit të Biznesit Shqiptaro – Kanadez

Agron Kuçi priti në takim Kryetarin e Rrjetit të Biznesit Shqiptaro – Kanadez

Kryetari i komunës së Junikut Agron Kuçi priti në takim Naser Berishën, Kryetar i Rrjetit të Biznesit Shqiptaro- Kanadez.

Me këtë rast u diskutua rreth mundësive të zhvillimit ekonomik në komunën e Junikut, por dhe më gjerë.

Kontrolloni gjithashtu

QENDRA E MJEKSISE FAMILJARE NE DEÇAN KRYEN TE GJITHA SHERBIMET SHENDETESORE PER QYTETARET E VET

Sqarim rreth një kronike televizive për QKMF-në e Deçanit të transmetuar në emisionin e lajmeve ...