akp deri me 1 prill
mbpzhr 2018
valamobile
Fillimi / Lajmet / Është ndarë nga jeta veterani i UÇK-së, Mustafë Salihu nga fshati Gergoc i Gjakovës
Është ndarë nga jeta veterani i UÇK-së, Mustafë Salihi nga fshati Gergoc i Gjakovës

Është ndarë nga jeta veterani i UÇK-së, Mustafë Salihu nga fshati Gergoc i Gjakovës

Dega e OVL-UÇK-së, në Gjakovë ka bërë  të ditur se ka ndërruar jetë  veterani i UÇK-së, Mustafë Salihu nga fshati Gërgoc. Varrimi luftëtarit të lirisë dhe veteranit të UÇK-së, bëhet sot (12. 7. 2018) në orën 14:00,  në varrezat e fshatit  Gërgoc të komunës së Gjakovës.

Kontrolloni gjithashtu

Kryeministri Haradinaj: Të çrrënjoset mentaliteti se dikush është i paprekshëm, askush nuk është mbi ligjin

Kryeministri Haradinaj: Të çrrënjoset mentaliteti se dikush është i paprekshëm, askush nuk është mbi ligjin

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë se askush nuk është mbi ligjin dhe se ...